Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Dzierżawca Fortu VIII "Łętowania" pragnie serdecznie podziękować wszystkim turystom i osobom prywatnym za zwiedzanie i organizowanie imprez turystycznych na Forcie. Dziękuję za współpracę:

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
Nadleśnictwu Krasiczyn
Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Jarosławiu
Hotelowi Gromada w Przemyślu
Wojewódzkiemu Urzędowi Ochrony Zabytków w Przemyślu
Starostwu Powiatowemu w Przemyślu
Urzędowi Miasta Przemyśl
Urzędowi Gminy Przemyśl

Biuru Turystycznemu Gromatur w Przemyślu

Zamkowi w Krasiczynie
PTTK w Przemyślu
Szczególnie pragnę podziękować Dorocie Bakalus i Douglas Petersen za wydanie pocztówek w USA o Fortach Twierdzy Przemyśl Bogdanowi Świrk, Sławkowi Jurkiewicz, Tomaszowi Wijtykowi, Danielowi Wojdyło za swój czas poświęcony dla Fortu oraz wszystkim, którzy odwiedzili i jednocześnie wspomogli utrzymanie Fortu. Dziękuję i zapraszam do zwiedzania fortu na następny rok 2007. Z nadzieją na dalszą owocną współpracę.

                                                                  Dzierżawca Fortu VIII "Łętownia"

                                                                                              Wiesław Sokolik

Contents copyright © 2006. by fort8.cba.pl  All rights reserved. Graphic: Przemysław Sokolik;Photos: Wiesław Sokolik>       Prawo autorskie Zawartości © 2006. Przez fort8.cba.pl; Wszystkie prawa zastrzeżone. Grafika: Przemysław Sokolik;Fotografie: Wiesław Sokolik

powrót